Naar SportclubSilvoldeTV  Naar het fotoboek   Naar de twitterpagina   Naar de facebookpagina Zoeken in de website  Login leden  

b_300_0_16777215_00_images_stories__images_seizoenen_20182019_pupillen_jo13-1_IMG_1256.JPG

Terborg/Silvolde JO13-1 kent een erg goede start van de competitie. Na 3 mooie overwinningen tegen VVO (1-3), DCS (5-0) en Eerbeekse Boys (5-1) mochten we vandaag spelen tegen Sv Basteom. Basteom heeft ook een goede reeks achter de rug met grote overwinningen in de beker en in de competitie.Voorafgaand aan de wedstrijd gingen we met het gehele team op de foto.

Iedereen zag er prachtig uit, haartjes strak in de lak, alle pukkeltjes weggewerkt het enige probleem dat er nog was: we moesten al om 09:00 uur klaar staan voor de foto. Dat is wel heel erg vroeg! Het is natuurlijk een groot compliment dat het gehele team netjes op tijd aanwezig was op Sportpark de Paasberg en dat ze zelfs nog even de JO9 hebben aangemoedigd.

Nadat we een mooie toeristische route hadden afgelegd (dank aan Roel) begonnen we na de warming up aan de eerste helft. De eerste 10 minuten was het een gelijke strijd waarbij het leek alsof Terborg/Silvolde het betere van het spel had. Helaas was het Basteom dat nog voor rust een 2-0 voorsprong te pakken had.Niets aan de hand! In de rust een paar kleine omzettingen, mouwen opstropen en daar gaan we weer...

In de tweede helft kwamen er een paar kleine kansen voor onze ploeg, helaas is het ons niet gelukt om te scoren. Wel hebben we een aantal prachtige aanvallen laten zien. Basteom wist nog 1 keer te scoren. Overigens is het nog wel van belang om te melden dat onze midmid Sem in de tweede helft een geweldige wedstrijd speelde, ook Ayberk en Chiel lieten zien goede loopacties in huis te hebben. Klasse gedaan! Helaas was de tegenstander vandaag te goed, ondanks dat hebben we het erg knap gedaan.

We willen alle andere teams nog wel even een tip geven: mocht je tegen Basteom spelen (uit), neem dan even een wasknijper mee. De spelers, begeleiding en ouders die vandaag mee waren weten wel waarom! Ook willen we Basteom JO13-1 vast feliciteren met het aankomende kampioenschap. Geniet er van...

Volgende week zijn we vrij, ook dan zitten we natuurlijk niet stil. Op 27 oktober spelen we in Terborg tegen DZC, we trappen af om 11:15 uur. Tot dan!

Template Settings
Select color sample for all params
Red Blue Green Black Yellow
Background Color
Text color
Google font
Body font-size
Body font-family
Direction