Naar SportclubSilvoldeTV  Naar het fotoboek   Naar de twitterpagina   Naar de facebookpagina Zoeken in de website  Login leden  

Voorlopige indeling senioren seizoen '18-'19. Gezocht: trainers en leiders.
Met name voor Silvolde 4 en 5 zijn we nog op zoek naar trainers.
  Silvolde 2-3de 2/3   Silvolde 2-3
1 Teun Alberts 13 Bram Mellendijk
2 Jesse Berntsen 14 Alwin Huls
3 Rik Besselink 15 Luc Bourgondien
4 Samir Nadjibie 16 Martijn Pastoor
5 Ivar Verlangen 17 Mohammed Asik
6 Robert Hartgerink 18 Jurn ten Have
7 Mick Peters 19 Tim Roordink
8 Luuk Tuenter 20 Dennis Brankovic
9 Jurre Wissing 21 Joris van Braak
10 Thomas van Braak 22 Marco Mijnen
11 Jurre Sanders 23 Daniel Siemes
12 Bram Sprenkeler 24 Sendric Cathalina,
       
  Start trainen 12/8 om 10:00
 
  Start trainen 12/8 om 10:00
 
  Silvolde 2   Silvolde 3
  Trainer: Ronald van Aken   Trainer: Walter van Leuteren
  Assistent trainer: Nick Gries   Asistent trainer:
  Leider: Henk ten Elshof   Leider: Ronald Bourgondiën
  Leider:   Leider: Paul Weijers
  Grensrechter:Sebastiaan v.d. Vliet   Grensrechter: Erik van Braak
 
  Silvolde 4   Silvolde 5
1 Richard Bongers 1 Willem Aalders
2 Remco Pelgrim 2 Tom Bockting
3 Niels IJsseldijk 3 Frank Alberts
4 Tycho Slutter 4 Patrick van Bakel
5 Carlo Stoltenborg 5 Tommy Haccou
6 Harm Berendsen 6 Ruben ter Horst,
7 Simon Zappeij 7 Tom Klein Gunnewiek
8 Vincent te Wiel 8 Jan Leijenaar
9 Pim Pruijn 9 Maarten Messing
10 Jeroen Mijnen 10 Niels Bockting
11 Erik Lubbers 11 Niek Pyrek
12 Roy Liebrand 12 Joe Rietman
13 Maurice Kingma 13 Kjeld Scholten
14 Kevin Jansen 14 Bernardo Schotborg
15 Remco Holthausen 15 Mathijs Schreur
16 Maikel te Grotenhuis 16 Jan Willem Snijders
17 Ted Gries 17 Niels Sprenkeler
18 Thimo Roelofs 18 Sim Striekwold
    19 Femme Thuis
       
  Start trainen 16/8 om 20:00
 
  Start trainen 23/8 om 19:00
 
  Trainer: Jan Gries   Trainer: vacature
  Leider: Robbin Löwenthal   Leider: Rob Rietman
  Leider: Maurice Kingma   Leider: vacature
  Grensrechter: vacature   Grensrechter: vacature
 
  Silvolde 6    
1 Selim Bilici 10 Luc Ottink
2 Rick Bourgondiën 11 Jorn Schoppers
3 Johan Buse 12 Joris Steverink
4 Martijn Fokkink 13 Thomas Steverink
5 Robert Frazer 14 Thei Striekwold
6 Fred Gerritsen 15 Rens Tillmann
7 Wesley Janssen 16 Erwin Veenhuizen
8 Bjorn Mellendijk 17 Jaap Buiting
9 Casper Mijnen,    
       
  Start trainen 16/8 om 19:30
 
   
  Trainer: Jan Gries    
  Leider: Henno Lucassen    
  Leider: Richmond Epping    
  Leider: Marcel Slutter    
 
  Veteranen    
  Selectie bekend    
  start trainen 16/8 om 20:00
 
   

Mocht je per abuis ontbreken op deze lijst laat het ons dan even weten via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Template Settings
Select color sample for all params
Red Blue Green Black Yellow
Background Color
Text color
Google font
Body font-size
Body font-family
Direction