Trainingen

Trainingen

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
ST: Terborg/Silvolde JO9-1 18.00 - 19.00
  • Oefenhoek 1
  • 5
  • Sportpark De Munsterman (Silvolde)

    Trainers: Dennis Schwartz, Koray Kalmaz en Leonie van Beek
ST: Terborg/Silvolde JO9-2JM 18.00 - 19.00
  • Oefenhoek 1
  • 5
  • Sportpark De Munsterman (Silvolde)

    Trainers: Dennis Schwartz, Koray Kalmaz en Leonie van Beek
ST: Terborg/Silvolde JO11-1 18.00 - 19.00 Ben Berendsen
  • 2A
  • 3
  • Sportpark De Paasberg (Terborg)
ST: Terborg/Silvolde JO11-2 18.00 - 19.00 Stan Peters
  • 2
  • 2
  • Sportpark De Munsterman (Silvolde)
ST: Terborg/Silvolde JO12-1 18.00 - 19.00
  • 3a
  • 2
  • Sportpark De Paasberg (Terborg)

    Trainers: Jip Graafland en Wessel Ko
ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO11-1 18.00 - 19.00
  • 2B
  • 5
  • Sportpark De Paasberg, Terborg
    Trainer: Kylian Hengefeld
ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO15-1 18.00 - 19.00 Remy van Zuilekom
  • 2A
  • 4
  • Sportpark De Munsterman, Silvolde
    Trainer Remy van Zuilekom
ST: Terborg/Silvolde JO13-2JM 18.30 - 19.30
  • 3
  • 4
  • Sportpark De Paasberg (Terborg)

    Trainers: Amar Duratovic en Wesley Kuijer
ST: Terborg/Silvolde JO13-1JM 18.30 - 19.45 Chareld ter Horst
  • 4
  • 6
  • Sportpark De Munsterman (Silvolde)
    co-trainer: Joey Kuijer
ST: Terborg/Silvolde JO15-1JM 19.00 - 20.15 Pascal Bleumer, Joris van Braak
  • 2A
  • 2
  • Sportpark De Munsterman (Silvolde)

ST: Terborg/Silvolde JO15-3 19.00 - 20.15 Stan Peters
  • 2
  • 3
  • Sportpark De Munsterman (Silvolde)
ST: Terborg/Silvolde JO17-1 19.15 - 20.45
  • 4a
  • 7
  • Sportpark De Munsterman (Silvolde)

    Trainer: Raymond Janssen
ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO17-1 19.30 - 20.45
  • 4
  • 6
  • Sportpark De Paasberg, Terborg
    Trainer: Mike Meeusen

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
ST: Terborg/Silvolde JO15-2 18.30 - 19.30
  • 3a
  • 2
  • Sportpark De Paasberg (Terborg)
ST: Terborg/Silvolde JO17-2 18.30 - 19.45
  • 4a
  • 5
  • Sportpark De Munsterman (Silvolde)
    Gast trainer: Sander Gries en spelers Silvolde 1
Silvolde 3 (zon) 20.00 - 21.30 Ronald Mijnen, Bennie Mellendijk
  • Oefenhoek 1
  • 7
  • + kleedkamer 8
Silvolde 4 (zon) 20.00 - 21.30 Ronald Mijnen, Bennie Mellendijk
  • Oefenhoek 1
  • 7
  • + kleedkamer 8
Silvolde 5 20.00 - 21.30 Ronald Mijnen, Bennie Mellendijk
  • Oefenhoek 1
  • 7
  • + kleedkamer 8
ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR1 20.00 - 21.30
  • 4a
  • 6
  • Sportpark De Munsterman, Silvolde
    Trainer: Casper Koenders
Silvolde 1 20.00 - 22.00 Steven Verheijen, Mark Schepers, Geno Mijnen
  • 2
  • 1
  • + kleedkamer 2
Silvolde 2 20.00 - 22.00 Edwin Frericks, Nick Gries, Joost Thuis
  • 4
  • 3
  • + kleedkamer 4

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
ST: Terborg/Silvolde JO7-1JM 18.00 - 19.00
  • 2
  • 6
  • Sportpark De Paasberg (Terborg)

    Trainers: Wendy Wolsink en Martijn Thuis
ST: Terborg/Silvolde JO7-2JM 18.00 - 19.00
  • 2
  • 6
  • Sportpark De Paasberg (Terborg)

    Trainers: Wendy Wolsink en Martijn Thuis
ST: Terborg/Silvolde JO7-3JM 18.00 - 19.00
  • 2
  • 6
  • Sportpark De Paasberg (Terborg)

    Trainers: Wendy Wolsink en Martijn Thuis
ST: Terborg/Silvolde JO8-1 18.00 - 19.00
  • 2
  • 6
  • Sportpark De Paasberg (Terborg)

    Trainers: Roel Liebrand, Erie Liebrand en Gökhan Yilmaz
ST: Terborg/Silvolde JO8-2JM 18.00 - 19.00
  • 2
  • 6
  • Sportpark De Paasberg (Terborg)

    Trainers: Roel Liebrand, Erie Liebrand en Gökhan Yilmaz
ST: Terborg/Silvolde JO9-1 18.00 - 19.00
  • Oefenhoek 1
  • 5
  • Sportpark De Munsterman (Silvolde)

    Trainers: Dennis Schwartz, Koray Kalmaz en Leonie van Beek
ST: Terborg/Silvolde JO9-2JM 18.00 - 19.00
  • Oefenhoek 1
  • 5
  • Sportpark De Munsterman (Silvolde)

    Trainers: Dennis Schwartz, Koray Kalmaz en Leonie van Beek
ST: Terborg/Silvolde JO11-1 18.00 - 19.00 Ben Berendsen
  • 2A
  • 3
  • Sportpark De Paasberg (Terborg)
ST: Terborg/Silvolde JO11-2 18.00 - 19.00 Stan Peters
  • 2
  • 2
  • -
ST: Terborg/Silvolde JO12-1 18.00 - 19.00
  • 3a
  • 2
  • Sportpark De Paasberg (Terborg)

    Trainers: Jip Graafland en Wessel Ko
ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO11-1 18.00 - 19.00
  • 3b
  • 5
  • Sportpark De Paasberg, Terborg
    Trainer: Kylian Hengefeld
ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO15-1 18.00 - 19.00 Remy van Zuilekom
  • 2A
  • 4
  • Sportpark De Munsterman, Silvolde
    Trainer Remy van Zuilekom
ST: Terborg/Silvolde JO13-2JM 18.30 - 19.30
  • 3
  • 4
  • Sportpark De Paasberg (Terborg)

    Trainers: Amar Duratovic en Wesley Kuijer
ST: Terborg/Silvolde JO13-1JM 18.30 - 19.45 Chareld ter Horst
  • 4
  • 6
  • Sportpark De Munsterman (Silvolde)
    co-trainer: Joey Kuijer
ST: Terborg/Silvolde JO15-1JM 19.00 - 20.15 Pascal Bleumer, Joris van Braak
  • 2A
  • 2
  • Sportpark De Munsterman (Silvolde)
ST: Terborg/Silvolde JO15-3 19.00 - 20.15 Stan Peters
  • 2
  • 3
  • Sportpark De Munsterman (Silvolde)
ST: Terborg/Silvolde JO17-1 19.15 - 20.45
  • 4a
  • 7
  • Sportpark De Munsterman (Silvolde)

    Trainer: Raymond Janssen

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
ST: Terborg/Silvolde JO15-2 18.30 - 19.30
  • 3a
  • 2
  • Sportpark De Paasberg (Terborg)
ST: Terborg/Silvolde JO17-2 18.30 - 19.45 Geno Mijnen
  • 4a
  • 5
  • Sportpark De Munsterman (Silvolde)
ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO17-1 19.30 - 20.45
  • Sportpark De Pol, Gaanderen
    Trainer: Mike Meeusen
Silvolde 3 (zon) 20.00 - 21.30 Ronald Mijnen, Bennie Mellendijk
  • Oefenhoek 1
  • 7
  • + kleedkamer 8
Silvolde 4 (zon) 20.00 - 21.30 Ronald Mijnen, Bennie Mellendijk
  • + kleedkamer 8
Silvolde 5 20.00 - 21.30 Ronald Mijnen, Bennie Mellendijk
  • Oefenhoek 1
  • 7
  • + kleedkamer 8
ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR1 20.00 - 21.30
  • 2b
  • 5
  • Sportpark De Paasberg, Terborg
    Trainer: Casper Koenders
Silvolde 1 20.00 - 22.00 Steven Verheijen, Mark Schepers, Geno Mijnen
  • 2
  • 1
  • + kleedkamer 2
Silvolde 2 20.00 - 22.00 Edwin Frericks, Nick Gries, Joost Thuis
  • 4
  • 3
  • + kleedkamer 4
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!