Cookie beleid SC Silvolde

De website van SC Silvolde is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Trainingen

Trainingen

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
ST Terborg/Silvolde/Westendorp JO9-1 18.00 - 19.00
  • 2
  • 3
  • Sportpark De Paasberg (Terborg)

    Trainers: Gökhan Yilmaz, Ishak Darende
ST Terborg/Silvolde/Westendorp JO9-2 18.00 - 19.00
  • 2
  • 1
  • Sportpark De Paasberg (Terborg)

    Trainers: Alfred Hofstad, Rick Peters, Bjenze Rougoor, Mathijs de Baaij
ST Terborg/Silvolde/Westendorp JO10-1 18.00 - 19.00 Wout van Holen
  • Oefenhoek 1
  • 5
  • Sportpark De Munsterman (Silvolde)

    Trainer: Ruben Baakman
ST Terborg/Silvolde/Westendorp JO11-2 18.00 - 19.00 Stan Peters
  • 3
  • 2
  • Sportpark De Paasberg (Terborg)
ST: Terborg/Silvolde JO12-1 18.00 - 19.00
  • 3a
  • 2
  • Sportpark De Paasberg (Terborg)

    Trainers: Jip Graafland en Wessel Ko
ST: Terborg/Silvolde/Westendorp/VVG'25 MO11-1 18.00 - 19.00
  • 3
  • 5
  • Sportpark De Paasberg (Terborg)

    Trainer: Thijs Kolkman
ST: Terborg/Silvolde/Westendorp/VVG'25 MO13-1 18.00 - 19.00 Pascal Bleumer
  • 2B
  • 3
  • Sportpark De Munsterman (Silvolde)
ST Terborg/Silvolde/Westendorp JO11-1JM 18.00 - 19.15
  • 4
  • 3
  • Sportpark De Paasberg (Terborg)

    Trainer: Ben Berendsen
ST: Terborg/Silvolde/Westendorp/VVG'25 MO15-1 18.00 - 19.15 Remy van Zuilekom
  • 2A
  • 4
  • Sportpark De Munsterman (Silvolde)

    Trainers: Remy van Zuilekom, Wilco Weber
ST: Terborg/Silvolde JO17-1 19.15 - 20.45 Pascal Bleumer, Edwin Rouwenhorst
  • 2B
  • 2
  • Sportpark De Munsterman (Silvolde)

    Trainer: Pascal Bleumer, Edwin Rouwenhorst
ST: Terborg/Silvolde JO19-1 19.15 - 20.45
  • 2A
  • 3
  • Sportpark De Munsterman (Silvolde)

    Trainers: Raymond Janssen, Arjan de Heer
ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO17-1 19.30 - 20.45
  • 4
  • 6
  • Sportpark De Paasberg, Terborg
    Trainer: Mike Meeusen

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
ST: Terborg/Silvolde JO15-1 18.30 - 19.45
  • 3
  • 4
  • Sportpark De Paasberg (Terborg)

    Trainers: Amar Duratovic, Wesley Kuijer
ST: Terborg/Silvolde JO17-2 18.30 - 19.45 Mohamed Zorgui
  • 4a
  • 5
  • Sportpark De Munsterman (Silvolde)
ST: Terborg/Silvolde/AjaxB VR1 20.00 - 21.30
  • 4a
  • 6
  • Sportpark De Munsterman, Silvolde
    Trainer: Casper Koenders

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
ST Terborg/Silvolde/Westendorp JO8-1 18.00 - 19.00
  • 2
  • 3
  • Sportpark De Paasberg (Terborg)

    Trainer: Bram van Dooren
ST Terborg/Silvolde/Westendorp JO9-1 18.00 - 19.00
  • 2
  • 3
  • Sportpark De Paasberg (Terborg)

    Trainers: Gökhan Yilmaz, Ishak Darende
ST Terborg/Silvolde/Westendorp JO9-2 18.00 - 19.00
  • 2
  • 1
  • Sportpark De Paasberg (Terborg)

    Trainers: Alfred Hofstad, Rick Peters, Bjenze Rougoor, Mathijs de Baaij
ST Terborg/Silvolde/Westendorp JO10-1 18.00 - 19.00 Wout van Holen
  • Oefenhoek 1
  • 8
  • Sportpark De Munsterman (Silvolde)
ST Terborg/Silvolde/Westendorp JO11-1JM 18.00 - 19.00
  • 4
  • 3
  • Sportpark De Paasberg (Terborg)

    Trainer: Ben Berendsen
ST Terborg/Silvolde/Westendorp JO11-2 18.00 - 19.00 Stan Peters
  • 3
  • 2
  • -
ST: Terborg/Silvolde JO12-1 18.00 - 19.00
  • 3a
  • 2
  • Sportpark De Paasberg (Terborg)

    Trainers: Jip Graafland en Wessel Ko
ST: Terborg/Silvolde/Westendorp/VVG'25 MO13-1 18.00 - 19.00 Pascal Bleumer
  • 2B
  • 3
  • Sportpark De Munsterman (Silvolde)
ST: Terborg/Silvolde/Westendorp/VVG'25 MO15-1 18.00 - 19.15 Remy van Zuilekom
  • 2A
  • 4
  • Sportpark De Munsterman (Silvolde)

    Trainers: Remy van Zuilekom, Wilco Weber
ST: Terborg/Silvolde JO17-1 19.15 - 20.30 Pascal Bleumer, Edwin Rouwenhorst
  • 2B
  • 2
  • Sportpark De Munsterman (Silvolde)

    Trainer: Pascal Bleumer, Edwin Rouwenhorst
ST: Terborg/Silvolde JO19-1 19.15 - 20.45
  • 2A
  • 1
  • Sportpark De Munsterman (Silvolde)

    Trainers: Raymond Janssen, Arjan de Heer

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
ST: Terborg/Silvolde JO15-1 18.30 - 19.45
  • 3
  • 4
  • Sportpark De Paasberg (Terborg)

    Trainers: Amar Duratovic, Wesley Kuijer
ST: Terborg/Silvolde JO17-2 18.30 - 19.45 Mohamed Zorgui
  • 4a
  • 5
  • Sportpark De Munsterman (Silvolde)
ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO17-1 19.30 - 20.45
  • Sportpark De Pol, Gaanderen
    Trainer: Mike Meeusen
ST: Terborg/Silvolde/AjaxB VR1 20.00 - 21.30
  • 2b
  • 5
  • Sportpark De Paasberg, Terborg
    Trainer: Casper Koenders
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!